Učenici Kolegija sudjelovali su u velikom broju na županijskim natjecanjima u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje, unatoč poteškoćama uvjetovanima epidemiološkim mjerama, te postigliizvrsne rezultate. Za sada su najuspješniji od njih pozvani na državnu razinu natjecanja u poznavanju talijanskog jezika, geografije i engleskog jezika, a očekujemo i potvrdu prijedloga sudjelovanja na Lidranu:
Ime i prezime učenika Razred Predmet Plasman ; Mentor
Fizika
Eric Jerman 4. r.j.g. 2. mjesto; Mentor Gordana Radić Labinjan
Marko Pilat 3. r.k.g. 6. mjesto; Mentor Gordana Radić Labinjan
David Bratičić 3. r.k.g. 9. mjesto; Mentor Gordana Radić Labinjan
Hrvatski jezik
Katarina Knežević 4. r.k.g.6. mjesto; Mentor Sanja Depikolozvane
David Dragan 4. r.j.g. 4. mjesto; Mentor Sanja Depikolozvane
Nicol Martinović 3. r.j.g. 2. mjesto; Mentor Orijana Paus
Laura Lovrić 3. r.j.g. 7. mjesto; Mentor Orijana Paus
Lucija Pilat 3. r.k.g. 5. mjesto; Mentor Orijana Paus
Petra Kuhar 3. r.k.g. 9. mjesto; Mentor Orijana Paus
Brigita Roznbeker 3. r.k.g. 6. mjesto; Mentor Orijana Paus
Marina Depikolozvane 2. r.k.g. 4. mjesto; Mentor Sanja Depikolozvane
Dino Peruško 1. r.k.g. 2. mjesto; Mentor Orijana Paus
Bernarda Zoričić 1. r.j.g. 4. mjesto; Mentor Orijana Paus
Povijest
Ines Rogović 2. r.k.g. 1. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Marijana Fable 2. r.k.g. 3. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Brigita Roznbeker 3. r.k.g. 4. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
David Rojnić 3. r.k.g. 5. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Rajna Klaj 1. r.j.g. 4. mjesto; Mentor Sandra Sloković
Chatrin Dekleva 1. r.j.g. 5. mjesto; Mentor Sandra Sloković
Petra Kuhar 3. r.k.g. 6. mjesto; Mentor Daniel Bogešić
Biologija
Ines Rogović 2. r.k.g. 4. mjesto; Mentor Martina Pulić Grabar
Dominik Rojnić 1. r.k.g. 5. mjesto; Mentor Martina Pulić Grabar
Talijanski jezik
Eric Jerman 4. r.j.g. 2. mjesto; Mentor Sandra Sloković
Erik Gržinić 4. r.j.g. 2. mjesto; Mentor Sandra Sloković
Franciska Ivić 4. r.j.g. 5. mjesto; Mentor Sandra Sloković
Francuski jezik
Maja Chiara Ertzbishoff Marovac 3. r.j.g. 1. mjesto Melani Radić
Leo Emanuel Bajrić 3. r.j.g. Francuski jezik 3. mjesto Melani Radić
LIDRANO - predloženi za drržavnu razinu smotre:
Tia Turković 2. r.k.g. Novinarska radijska emisija predložena za državnu razinu Kristina Varda
Anja Šterpin 2. r.k.g. Novinarska radijska emisija predložena za državnu razinu Kristina Varda
Dino Peruško 1. r.k.g. Literarni rad predložen za državnu razinu Orijana Paus
Marko Gashi 3. r.j.g. Novinarski rad predložen za državnu razinu Orijana Paus
Grčki jezik
Leana 4. r.k.g. 1. mjesto Milica Maligec
Lucija Pilat 3. r.k.g. 2. mjesto Milica Maligec
David Rojnić 3. r.k.g. 3. mjesto Milica Maligec
Nika Bulić 4. r.k.g. 3. mjesto Milica Maligec
Katarina Knežević 4. r.k.g. 4. mjesto Milica Maligec
Leticija Detin 4. r.k.g. 4. mjesto Milica Maligec
Latinski jezik
David Rojnić 3. r.k.g. 1. mjesto Milica Maligec
Lucija Pilat 3. r.k.g. 2. mjesto Milica Maligec
Katarina Knežević 4. r.k.g. 4. mjesto Sonja Ljubetić
Leticija Detin 4. r.k.g. 4. mjesto Sonja Ljubetić
Nika Bulić 4. r.k.g. 6. mjesto Sonja Ljubetić
Engleski jezik
Ines Rogović 2. r.k.g. 1. mjesto Katarina Breščić Šegota
Marijana Fable 2. r.k.g. 2. mjesto Katarina Breščić Šegota
Dominik Žgrablić 4. r.j.g. 3. mjesto Katarina Breščić Šegota
Franciska Ivić 4. r.j.g. 5. mjesto Katarina Breščić Šegota
Geografija
Dino Peruško 1. r.k.g. 2. mjesto Daniel Bogešić
Laura Gržinić 1. r.j.g. 3. mjesto Daniel Bogešić
Emil Sušanj 1. r.j.g. 4. mjesto Daniel Bogešić
Martina Černjul 2. r.k.g. 5. mjesto Daniel Bogešić
Ines Rogović 2. r.k.g. 5. mjesto Daniel Bogešić
Marijana Fable 2. r.k.g. 5. mjesto Daniel Bogešić
Sven Štefanek 3. r.j.g. 5. mjesto Daniel Bogešić
Martina Dujak 2. r.k.g. 8. mjesto Daniel Bogešić
Matematika
Dino Peruško 1. r.k.g. Gordana Radić Labinjan
Martina Dujak 2. r.k.g. Miranda Guštin
David Rojnić 3. r.k.g. Miranda Guštin
Ivan Rojnić 3. r.k.g. Miranda Guštin
Eric Jerman 4. r.j.g. Miranda Guštin
Likovna umjetnost
Anamaria Kovačević 4. r.k.g. Eva Bulić